Riverside Mill Loft

  • 42 m²

Riverside Mill Loft je 42 m² apartmán nabízející ubytování pro 4 hostů. Tento apartmán zahrnuje 1 ložnic, 1 koupelen a kuchyňku.

Pokoje nabízejí výhled na zahradu.

Je to 10 minut jízdy k Bazilika Svatého Pavla za Hradbami a 15 minut jízdy k Náměstí Piazza del Popolo. Centrum města Řím je 5 km daleko. Huobi nabízí hostům jídla vietnamské kuchyně a je pouze 100 metrů daleko. Autobusová stanice Orti di Cesare je 350 metrů daleko.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Riverside Mill Loft Řím
Modern Spacious Apartment On The Tevere
Cena pouze pro mobilní zařízení

Modern Spacious Apartment On The Tevere

9.2
Výjimečný 37 recenzí
220 m od ubytování
USD 182 USD 164
za noc
Appartamento Romantica House
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartamento Romantica House

525 m od ubytování
USD 147 USD 132
za noc
Casa Di Sve
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casa Di Sve

636 m od ubytování
USD 134 USD 121
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Ostraha

    V kuchyni

    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Minibar
    • Jídelní stůl

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 19:00
    Odhlášení: od 06:00 do 10:00
    Číslo licence058091,IT058091C2HYTVZBN8
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Riverside Mill Loft?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Riverside Mill Loft patří mimo jiné Palatin, Koloseum, Tržiště Campo de' Fiori.
    • Jsou v blízkosti apartmán Riverside Mill Loft nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Riverside Mill Loft patří restaurace Al Vecchio Mulino a Städlin, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je apartmán Riverside Mill Loft apartmán?
      Apartmán Riverside Mill Loft apartmán má 42 m².
    • Užijeme si výhled z našeho pokoje v toto ubytování typu apartmán?
      Ano, pokoje v toto ubytování typu apartmán mají výhled na zahradu.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Riverside Mill Loft Řím

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít